Püsküllü Lif Yapımı

03.05.2021
1.513
Püsküllü Lif Yapımı

Püsküllü Lif Yapımı
Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa lif modelleri örmek isteyenlerin muhakkak ama muhakkak bakmasını içtenlikle tavsiye ettiğim ve eminim ki ördüğünüzden sonra banyonuza da renk katacak olan bu Püsküllü Uzun Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.
Püsküllü Uzun Lif Örgüsü
Tam manasıyla örgü hayatım liflerine aslında çok ama çok yakışır olan ve o püsküllerine ve canlı renklerine en az benim kadar çok hayran kalacağınız bu yeni lif modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.
Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir yeni uzun lif örgülerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Kolay Uzun Lif Modeli linkine tıklamadan geçmeyin derim.
Örgü Hayatım Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Püsküllü Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.