Prenses Kız Yelek Yapımı

14.09.2020
846
Prenses  Kız Yelek Yapımı

Prenses Kız Yelek Yapımı
Şiş örgü modellerinden görülmemiş bir bebek yelek modelleri daha. Kolları, yakası, etek ucu ajurlu örgü modellerinden. Aynı modeli değişik bebek yeleklerinde de kullanabilirsiniz. Bebek örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Son model bebek yeleklerini anlatımlı videoda bulabilirsiniz. Kız bebekler amacıyla ideal bir yelek. Kolları uzatarak ve kol ucuna numune koyarak bebek hırka modellerinde de kullanabilirsiniz. El örgüsü yelek modelleri çok beğeneceğiniz ve derhal örmek isteyeceğiniz bir numune. Çok model anlatımı var. Beğendiğiniz modelleri çocuklarınıza, torunlarınıza, yeğenlerinize örebilirsiniz. Hediyelik düşünceler olarak bebek örgü yelek modelleri de çok iyi düşünce olacaktır. Hadi şimdi şiş ile ördüğümüz yeni model yelek numunelerinin tanımıne geçebiliriz.
Örgü Yelek Örnekleri ve Yapılışı
Süper bir model. Her renk ile çalışabileceğiniz bir model. Belinde kurdelesi, inci düğmeleri ve örneği ile çok severek öreceğiniz bir tarif. Malzeme olarak bebe yünü, 5 adet düğme ve kurdele kullanıyoruz. Yakadan başlama örgü modellerinden. Yakadan başlama yelek modeline 43 ilmek atarak başlıyoruz. Ve modeldeki gibi örmeye başlıyoruz.
Yeni Model Yelek Örnekleri
Bebek yelek modelleri bittiğinde yukarıdaki gibi duracak çok güzel değil mi. 2 değişik renkle örülmüş modellerini de görmüş olduk. Yeni model yelek numuneleri tanımı baştan sona detaylı bir şekilde videoda anlatılmakta. Videodan takip ederek kolaylıkla örebilirsiniz. Takıldığınız bir husus olursa sorabilirsiniz. Bebe yünleri ile örülen bu harika yeleğin yapılışı amacıyla videoyu izlemeniz yeterli. İyi seyirler.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.