Tarih: 6 April 2020
×

Ponponlu Yıldız Lif Modeli Yapımı

Örgü Modelleri 18 Şubat 2020

Ponponlu Yıldız Lif Modeli Yapımı
Ponponlu yıldız lif modeli yapılışı gerektiğince şık manzarası olan yıldız yöntemi ile örülen basit dilimli lif modelidir. İster çeyizler amacıyla ya da hediyelik olarak tercih edebilirsiniz. Farklı renk tonlarında ya da iki renk olarak yapabileceğiniz modeldir.
Banyo lif modelleri yapıp satışa yayınlayan arkadaşlarımız içersinde ponponlu yıldız lif örneği gerektiğince siparişler amacıyla tercih edebileceğiniz model olacaktır. Farklı lif modelleri içersinde yazımızdaki linke tıklayarak bir çok lif modelini görebilirsiniz.
Kızlarımızın çeyizleri içersinde lif modelleri fazlasıyla yapılmaktadır. Takım lif modelleri, damat lif modeli, dizayn lif örnekleri gibi türler en çok yapılanlar arasında yer almaktadır. Çeyizlerde günlük lif modellerinde ve en çok görselliği güzel olan modeller bilhassa seçilerek yapılmaktadır.
Video anlatımlarımız yeni öğrenen arkadaşlarımız amacıyla gerektiğince yararlı olmaktadır. İstedikleri modeli izleyerek rahatlıkla uygulayabilirler. Yeni video anlatımlarda yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız..
Ponponlu yıldız lif modeli yapılışı
3 Renk lif ipi
Elinize yatkın tığ seçimi
Yıldız yöntemi kullanılmıştır.
6 Dilimden oluşmaktadır.
Orta kısımda ponpon ayrıntıyı vardır.
İlk olarak 3 zincir çekelim ve fıstık yapalım dört dolgulu fıstık yapımı yapılmıştır. Yıldız yöntemi ile arttırma yöntemi yapıyoruz. Tek fıstıkla başlayıp 7 fıstık imkan kadar yapıp ve yine eksiltme yöntemi ile baklava dilimi görüntüsü vereceğiz. 6 dilimi aynı şekilde yapalım ve birleştirme prosedürünü uygulayıp orta kısma dilediğiniz çiçek ya da modelde bulunduğu gibi ponpon uygulayabilirsiniz. Detaylı yapımı amacıyla video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin,

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*