Pıtırcıklı Bebek Çorabı Yapılışı

16.02.2021
1.264
Pıtırcıklı Bebek Çorabı Yapılışı

Pıtırcıklı Bebek Çorabı Yapılışı
Pıtırcıklı bebek çorabı yapılışı bir önceki paylaşımlarımız da etek ve yelek modelini sizlerin beğenisine sunmuştuk çorap modeli ile üçlü grup olarak uygulayabileceğiniz örgü modelini video anlatımlarını izleyerek rahatlıkla yapabilirsiniz. Bebek örgü modelleri kış aylarında en çok örülen örgü el işleri arasında yer almaktadır. El emekleri annelerin tercihinde olmaktadır. Büyük annelerde torunları amacıyla örgü modellerinde yeni numuneleri takip etmektedir. Youtube kanallarında örgü modelleri gerektiğince geniş video anlatımları bulunmaktadır. Hanımlarımız örgü youtube kanallarında birbirinden güzel örgü modellerinin anlatımını yapmaktadırlar. Video anlatımlar örgü sevenlerin modeli rahatlıkla uygulamasında yardımcı olmaktadır.
Bebek örgü modelleri sitemizde gerektiğince geniş numune seçeni bulunmaktadır. Video anlatımlı bebek örgü modellerine bakabilirsiniz.
Pıtırcıklı bebek çorabı yapılışı
Çorap içersinde alize hapy baby ip tüketimi 13 trabzanla başlıyoruz sonra arttırma yapıp 28 trabzana ulaşıyoruz.
3 sıra da beyaz ip ile çalıştıktan sonra pıtırcık modelimizi 4 sıra çalışıyoruz sonra çorabın topuk kısmını çalıştıktan sonra iki sıra tekrar çorabın üst seksiyonuna pıtırcık modelimizi çalışıyoruz 3 sıra lastik çalışıp çorabın tamamlıyoruz çorap modeli 6-9 aylık ölçülere uygundur. Detaylı yapımı amacıyla video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.