Petek Örgü Modeli Yapılışı

27.05.2020
2.106
Petek Örgü Modeli Yapılışı

Petek Örgü Modeli Yapılışı
Her örgüye yakışacak şahane bir modeli,
Şiş işi örgülerin en güzel modellerinden biri olan yalancı petek örgü modelini sizlerle paylaşıyorum. Örgü modeli isteyenler buradalar mı?
Yalancı Petek Örgü
Merhaba arkadaşlarım hepiniz hoş geldiniz. Çok güzel bir örgü ile yine sizinle beraberim. Bebek yeleklerine özellikle de çok yakışan şiş işi örgü tekniği olan yalancı petek örgü modeliyle sizinleyiz. Bu örgü modelini Meltemin Örgüleri adlı instagram sayfasında görmüştüm. Arkadaşımız Alize iple örmüş olduğu ve 3.4 numara şiş kullandığı bebek yeleğinin resimlerini paylaşmıştı. Onu burada sizinle paylaştım. Aşağıda yalancı bal peteği örgü modeli ile örülen bebek yeleğinin resimlerine ulaşabilirsiniz.
Yalancı Petek Örneği
En alt kısımda ise bu örgü tekniğinin videosunu paylaştık. Bebek yeleği örmek istiyorsanız öncelikle bu örgü tekniğini öğrenmeniz gerekiyor. Daha sonra ise motifleri yapacağınız yeleğe uygulayabilirsiniz. Anlatımlı örgü videosu bu konuda size yardımcı olacaktır. Yeni hobi olarak en yeni örgüler, anlatımlı videolar ve örgü teknikleri ile sizin için burada olacağız.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.