Örümcekli Yelek Lizöz ve Şal Modeli Yapılışı

16.07.2017
1.752
Örümcekli Yelek Lizöz ve Şal Modeli Yapılışı

Örümcekli Yelek Lizöz ve Şal Modeli Yapılışı,
Örgü yeleki lizöz ve şal gerçekleştirme isteyenlere örümcekli örgü modeli. Tığ işi örgü modeli olan örümcek örgü modelini sitemizden öğrenebilirsiniz.
Örümcekli örgü modeli tek sıradan oluşuyor. Bir adet uzun çekilen ilmek örümcek yapılıyor. Ardından zincire batıp tutturuluyor. Daha sonra ise 3 zincir çekip ve aynı yere 3 adet üçlü tırabzan yapılıyor. Tekrar bir adet örümcek yapıp aynı şekilde örgüye devam ediliyor.
İkinci sırada ise örümcek yapıp ve bir önceki sıradaki örümcekle tırabzanın birleştiği noktaya batılıyor. Ardından 3 zincir çekip aynı yere 3 adet tırabzan yapılıyor. Daha çok anlatımlı model amacıyla yelek modelleri sayfasına bakabilirsiniz.
Yazlık örgüler gerçekleştirme istiyorsanız yelekler, şallar ve lizöz yapabilirsiniz. Tığ işi ile bu dediklerimiz kolaylıkla yapılabilir. Örgüden anlıyorsanız paylaştığımız anlatımlı örgüler ile yapamayacağınız şey yok,
Şerife hanımın kanalında paylaştığı örümcekli örgü modelinin yapımını burada paylaştık. 9 dakikada bu örgü tekniğinin nasıl yapıldığını bizlere gösteren Şerife hanıma teşekkürler.
Örümcekli Örgü Modeli Yapılışı Videolu Anlatım,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.