Ortanca Çiçekleri Lif Modeli Yapımı

07.01.2020
1.678
Ortanca Çiçekleri Lif Modeli Yapımı

Ortanca Çiçekleri Lif Modeli Yapımı
Ortanca çiçekleri lif modeli yapılışı görselliği harika olan bu güzel lif modelini siz kıymetli takipçilerimizin ve lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Oldukça güzel olan lif örneğimizi çeyizlerin favorisi olacaktır.
Lif modelleri siparişi alan arkadaşlarımız içersinde gerektiğince sipariş getiren model olması dileğiyle, değişik lif çalışmaları içersinde linke tıklamanız yeterli olacaktır.
Ortanca çiçekli lif modelini değişik renk ip tercihi ile uygulayabilirsiniz. Nişan bohçalarına ve armağan olarak tercih edebileceğiniz şık görselliği olan lif modelidir..Yeni değişik ve güzel lif örneklerinde yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız..
Ortanca çiçekleri lif modeli yapılışı
Malzemeler: 6 renk lif ipi
Sarı boncuk
İğne
Makas
7 Numara tığ
Yapılışı: Ortanca çiçekleri lif modelimize papatya taban örerek başlıyoruz. Yıldız örgü yöntemi ile 6 fıstıkla başlayarak 6 dilim durumunda örüyoruz. Her bir dilim 8 fıstık olduktan sonra 3 sıra eksiltme prosedürü yapıyoruz dilimlerde ve kıyı programı yaparak ilk aşamayı tamamlıyoruz.
Çiçeklerimizi lif ipinin tek katini kullanarak 5 yapraklı puf çiçek yapıyoruz. Çanak seklinde ördüğümüz parçaların üzerine çiçeklerimizi tek tek dikerek ortalarına boncukları da aynı vakitte dikerek sabitliyoruz. Dilimlerin aralarındaki tüy detaylarını da yaptıktan sonra çiçekli parçalarımızı da dilimlerin üzerine dikerek sabitliyoruz ve modelimizi tamamlıyoruz. Bu güzel dizayn lif modeli amacıyla @lifcizade sayfasina teşekkür ediyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.