Örgü Yelek Battaniye Modeli Yapımı

07.04.2021
1.163
Örgü Yelek Battaniye Modeli Yapımı

Örgü Yelek Battaniye Modeli Yapımı
Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz ulu rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, bilhassa yelek örnekleri isteyenlerin muhakkak bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve benim de gördüğüm andan itibaren sizlere göstermek amacıyla sabırsızlandığım bu Yelek ve Battaniye Örgüsünü sitemizde yayınlıyoruz hanımlar.
Tam manasıyla gülümseten örgüler türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve şayet dilerseniz evlilik arifesinde ki kızlarınız amacıyla ya da sevdikleriniz amacıyla hediyelik niyetine tercih edebileceğiniz bu örgü yelek modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.
Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir yelek modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Fıstıklı Bahçe Yelek Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.
Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek emek hazırladıkları bu Yelek ve Battaniye Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.