Örgü Yatak Örtüsü Yapılışı

29.04.2021
2.286
Örgü Yatak Örtüsü Yapılışı

Örgü Yatak Örtüsü Yapılışı
Örgü modelleri yalnızca yerel değil uluslararası yani global olarak da kullanabileceğiniz güzel modelleri de sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bu örgü modeli de öyle bir model. Yurt dışında yayın yapan bir yerden aldığım tanımı sizlerle paylaşacağım. Sitemizde daha evvelce örgü terimleri ne manaya geliyor, İngilizce örgü terimlerinin Türkçeye çevirisi ni yapıp sizlere sunmuştuk. Bu hem tığ örgü şablonlarını okumanızı sağlayacak hem de örgü örnekleri ne olursa olsun nasıl yapıldığını manayanızı sağlayacak.
Ekli dosyada yayınladığımız tanım yazılmış aslında gerçekleştirme isteyen olursa ve takıldığ bir yer olursa yoruma soru bırakabilir aynı gün içersinde dönüş yaparız sorunuzu yanıtlarız. Ama okuyabilenler de basitçe öreceklerdir. Resimdeki örgü modeli yapımı anlatımı link olarak görüldüğü yer alçakta bir dosyadadır. Oradan takip edebilirsiniz.
Ben bu örneği yatak örtüsü olarak düşündüğümde çok güzel bir model olarak görüyorum. Çok yakışacak bir örnek. Tam bir yatak örtüsü modeli. Koltuk şalı olarak da çok şık. Belki yaşlılarımıza diz battaniyesi modeli de olur. bir adet de cep yaparsınız gözlük, kumanda gibi elinin altında olması gereken eşyalarını koyarlar , koyduğu yeri unutmayacağı bir yeri olur. Genellikle gözlük kaybetme konusu ile ilgili ustalar. Çocukken çooook gözlük aramışlığım var .

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.