Örgü Rus Beresi Yapımı

06.04.2021
1.345
Örgü Rus Beresi Yapımı

Örgü Rus Beresi Yapımı
Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, Yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa örgü modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve inşallah en kısa vakitte bitirdiğinizden sonra güzel vakitlarda keyifle kullanabileceğiniz bu Kolay Rus Örgü Beresini sitemize ekliyoruz hanımlar.
Tam manasıyla örgücü şirin örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik örgü modellerinden olan ve göze de çok şık gelen bu örgü bere modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.
Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir bere örgülerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle söyledikleri bu Tığ İşi Kedi Kulaklı Bere Örgüsü linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.
Örgücü Şirin Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek sunarak derledikleri bu Kolay Rus Örgü Bere Nasıl Yapılır? videosunu derdiği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.