ÖRGÜ MOR ÇİÇEKLİ PRENSES ELBİSESİ

04.06.2018
1.851
ÖRGÜ MOR ÇİÇEKLİ PRENSES ELBİSESİ

ÖRGÜ MOR ÇİÇEKLİ PRENSES ELBİSESİ
Tığ işi Örgüden Mor Çiçekli Örgü Tığla 2-3 Yaş Prenses Elbisesi Tarifi.Açıklamalı Bebek Elbisesi Modelleri amacıyladen kıyı oyalı El Örgüsü Prenses Elbise yapımı amacıyla 2 yumak ip kullanılıyor.

2 Yumak Nako Rekor marka ip giden Elbise yapımı amacıyla ip gerekirken Elbise süslemek amacıyla de biraz Renkli ip yeterli olacaktır.

Geçen gün yayınladığım Üstü Mor Robalı Altı Mor Kumaşlı Örgü Elbise modelini sizlere Bayramlık Örgü Çocuk Elbisesi örmek amacıyla önermiştim.

Sevgili Yeşim Hanım Modeli bizlere kendi Klavyesinden kanalında şu biçim de Örgü Prenses Elbiseleri amacıyla şu şekilde Tarif etmiş. “Ben bu elbise Modelin de 2 adet Nako rekor ip kullandım.

7 Numara tığ kullandım göz kararı zincir çektim kıyıdan bir kutucuk yaptım 8 adet trabzan doldurdum tekrar bir kutucuk yaptım.

4 zincir çekip geri döndüm tekrar Trabzan’un tepesini 8 adet trabzanla devam edip kıyıdan bir kutucuk yaptım bu biçimde ilerletip 64 adet kutucuk olacak biçimde yapıp birbirine ekledim sonra ilk yuvayı 3 Trabzan 3 zincir 3

Trabzan’da doldurdum tekrar 3 zincir çekip başka yuvaya tek trabzan yaptım 3 zincir çekip başka yuvaya 3 Trabzon 3 zincir 3 Trabzon hepsini bu biçimde kafaya kadar devam ettim dönüp dolaşıp tekrar aynı prosedürü yaparak etek kısmının boyuna kadar o biçimde örerek devam ettim kolay gelsin,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.