Örgü Lif Terlik Yapımı

07.02.2019
1.569
Örgü Lif Terlik Yapımı

Örgü Lif Terlik Yapımı
Sevgili örgü sevenler bu sayfama farklı bir modelle devam etmek istedim .
Lif olur da terliği olmaz mı diye düşündüm ve sizlere lif modelinden terlik yapılışını paylaşayım istedim.
Keçe tabanlı bir model başka sayfamda keçe taban yapılışında düşünce olarak yapabilirsiniz bu lif model terlik ile düşünce sağlayabilirsiniz bakın çok güzel düşünülmüş ve sizlere de düşünce olsun diye paylaşmak istedim.
Hep lif yapılışı vardı ancak banyo terlik olarak bu çok güzel olduğunu düşünüyorum umarım size de düşünce olur sizde lif yapar iken birde farklılık olsun diye terlik de yaparsınız iyi bir düşünce bence çeyizler amacıyla yapabilir bornoz yanısıra hep terlik olur bizde örgü terlik lif modelimize uyumlu olsun diye düşüncelerimi sunmak istedim.
Arkadaşlar hani örgüye geniş deriz ya işte bu sizde bir modelde kalmayın farklı yerlerde kullanın ki modeller sizin olsun bademli çiçek yerine farklı motiflerde koyabilirsiniz yada bir inci ile de süsleyerek harika olur terlik örenlere basit olacak zira taban yapılışında biraz zor gibi elinize alabilmek amacıyla ancak yapmaya değer bir lif terlik olduğunu düşünüyorum .
Evet arkadaşlar farklı terlik modeller amacıyla sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır umarım aradığınız her modeli bulacağınızı düşünerek sizlere düşüncelerimi ilettim.
Arkadaşlar keçe taban nasıl yapılır biraz kabarık nasıl yaparım demeyin diye tabanlık olarak da sizlere paylaşayım istedim.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.