Örgü Bebek Yeleği Yapımı

18.06.2019
3.974
Örgü Bebek Yeleği Yapımı

Örgü Bebek Yeleği Yapımı
Kare yakalı mevsimlik örgü bebek yeleği modeli ile hem erkek hemde kız bebekler amacıyla şirin görünen örgü yelekler örebilirsiniz.

Her geride bıraktığımız gün el emeği ürünlerine eğilim, daha çok olmaktadır. Makine halılarına nazaran, el dokuma halılarının tercih edilmesi gibi.

Yapan bireyin izlerini taşıyan, anı sayısal değeri olan bu tasarımlar, herkes doğrulusunda beğeni toplar. Kıyafetler amacıyla de bu hal söz konusudur. Özellikle, örgü kazak, hırka, bluz tasarımlar,el örmesi bulunduğu zaman, değişik bir beğeni oluşturacaktır. Konfeksiyon makinelerinde de triko örmeler yapılmaktadır. Ancak el örgüsü kıyafetler ile yan yana geldiğinde, fark yaratacaktır. Beğeni elbette, el örmesi, kazak ve hırkalardan yana olacaktır.

Örgü örmek tahmin edildiğinin aksine, gerektiğince kolaydır. Uygun ölçülerde seçilen şişler ve kaliteli bir yün yumağı ile işe başlanabilir. Az bilenler amacıyla, bu hususta yardımcı olan, görsel anlatımlar bulunur. Sürekli yapılacak örme işleri ile hızlanmak olası olacaktır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.