Motifli File Yelek Modeli Yapılışı

06.07.2022
775
Motifli File Yelek Modeli Yapılışı

Motifli File Yelek Modeli Yapılışı
Çeyizlik erişkin yelek modeli ile birlikteyiz bugün. Yelek kavramının türk kültüründe aslında mühim bir yeri bulunmaktadır bilirsiniz. Yeni doğacak bebek amacıyla örülür. Çocuk ayaklandı üşümesin diye örülür. Annelerimiz günlük sırtına geçirivermelik örerler. Genç kızlarımızın çeyizine örülür. Anne adaylarına doğumdan sonra giysin de üşümesin diye örülür. Demem o ki her fırsatta yelek örmeye ve giymeye bir bahane buluruz,
Bu çalışmamızdaki modelimizi ister çeyizlik ister kullanımlık olarak hazırlayabilirsiniz. File model yelekler mevsimlik ve çok kullanışlıdır. Videoda biz pamuklu ince sarım ip kullandık. Mevsimlik bir yelek elde ettik. İpi daha kalın tercih ederek aynı modeli uygulayabilir , daha kalın bir yeleğe sahip olabilirsiniz. Tığ numarasını kullanacağınız ipe göre seçmelisiniz. İplerin etiketinde kaç numara tığ-şiş ideal olacağı genelde yazılıdır.
Sitemize göz atarak çok değişik modellerde çeyizlik yelek anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Hem de bebek yelek modelleri de mevcuttur. Farklı kategorilerde çoğu modele ulaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.