Motif Yapımı Ve Birleştirilme Tekniği

23.04.2020
1.691
Motif Yapımı Ve Birleştirilme Tekniği

Motif Yapımı Ve Birleştirilme Tekniği
Battaniye modellerinde, kırlent modellerinde, motifli rastgele bir örgü örmek istediğinizde sizlere değişik motif birleştirme tekniki göstereceğiz. Bundan sonra motifleri nasıl birleştirsem diye düşünme derdine son. Galeri içersinde yuvarlak motif birleştirme teknikleri var, kare motif birleştirme teknikleri var, dikerek motif birleştirme teknikleri var. Motifinize göre beğendiğiniz teknikleri uygulayabilirsiniz. Sizler amacıyla en tanınmış motif birleştirme tekniklerini bir araya getirdir. İğne ile motif birleştirmeden daha evvelce sizlere bahsetmiştik. Yani dikerek birleştirme. Motifleri birbirine tek tek dikerek birleştiriyorsunuz. Diğer teknikler motifi örerken gerçekleştireceğiniz güzel teknikler.
Motif Birleştirme Teknikleri Nasıl Yapılır?
değişik şekilde motif birleştirme örneği hazırladık. Size ideal olan tekniki seçip battaniyelerinizde, hırkalarınızda, kırlent modellerinizde uygullayabilirsiniz. Çiçek motif birleştirme tekniklerine ideal numunete bulacaksınız. Her biri şemalı olarak hazırlandı. Yaparken işinizi kolaylaştıracak. Aklınıza takılan rastgele bir soru olursa sorabilirsiniz. Galeride kare, yuvarlak, çiçek şeklinde motiflerin birleştirmesine numune bulacaksınız. Aynı motifi değişik birkaç yolla birleştirebilirsiniz.
Motifleri birleştirme işlemlerinde köşede nasıl bir teknik, kıyı kısımlarında nasıl bir teknik uygulayacaksınız hepsinin örneği mevcut. Sizinde bu tekniklerden değişik birleştirme teknikleriniz varsa bizimle paylaşabilirsiniz. Yeni bir bilgi öğrenmiş oluruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.