Mehtaplı Geceler Yelek Örneği

13.03.2019
2.063
Mehtaplı Geceler Yelek Örneği

Mehtaplı Geceler Yelek Örneği
Yeni bir örgü modeli olan mehtaplı geceler örgü yelek ve şal modelinin videolu anlatımını siz örgücü kadınlar amacıyla paylaşıyoruz.
Daha evvelce hiç görmediğiniz yeni bir örgü modelini siz de öğrenmek ister misiniz? İsmi mehtaplı geceler örgü modeli ismi kadar değişik bir model. Örgü yelek ve şal örmek isteyen kadınlar amacıyla değişik bir model ile geldik. Sevdanın Örgü Evi doğrulusunda anlatımı oluşturulan örgü modeline yeleğin nasıl yapıldığı baştan sona kadar anlatımlı olarak gösterilmiştir. Hem de mehtaplı geceler diye adlandırılan örgü motifi de ayrıntılı olarak gösteriliyor. Mehtaplı geceler örgü modeli ile yelek örmek isteyenler ya da bu motifi öğrenip bütün örgülerinde kullanmak isteyen kadınlar Türkçe videolu anlatımı izleyebilirler.
Mehtaplı Geceler Örgü Modeli
Anlatım videosu 13 dakika sürmektedir. Bu dakika ortamında ön ve arka yüzünün nasıl yapıldığı ve motif anlatımı bulunuyor. Hadi gelin bu tür şık bir örgü modelini siz de öğrenin. Bundan sonra gerçekleştireceğiniz yelek modelleri amacıyla değişik bir örgü aramanıza lüzum kalmayacak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.