Marul Boyunluk Fular Yapılışı

03.02.2019
923
Marul Boyunluk Fular Yapılışı

Marul Boyunluk Fular Yapılışı
Alize Angora God Marullu Fular Modeli Tarifi-Şiş ile oluşturulan Senesinin Yeni Tasarım Bayan Fular Şal Yapılışı bu açıklamalı yapımı ile burada sizler amacıyla.
Ben Hem Pembe tek renkli Fular Modelini hem de Akıllı ip Batik Alize Angora ile oluşturulanı çok sevdim.Arasın da karar veremediğim İçin yaparsam ikisinden de yapardım.
Bayanlara Fular ayrı bir Zarafet ve şıklık katıyor. Aynı ipler olmasa bile sizlere ip olarak önerim Kalın olmayan aynı incelikte Şal ipleri ile yapabilirsiniz.
25 Dilimden oluşturulan Alize Boyunluk Fular 7 ilmekle başlanıyor.Arzu edenler daha kısa yapabilir.Ama Boyna bir kat sarıldığın da daha güzel olur.
7 ilmek atıldıktan sonra Ajur ve artırmalar ile dilimler yapılıyor.Dili adedi arttıkça uzunlukta o ölçüde artar.Boyunu dilimler ile belirlersiniz.
4 numara Şiş ile oluşturulan Ajurlu Fular Modelini 4 ya da 4,5 numara Şişler ile yapın.YumUşak ve daha gösterişli olur.Eli sıkı olanlar bilhassa 4,5 numara ile yapabilir.
Unutmayın evvelce ipler kalın şişler ile oluşturulan Modeller her vakit yumUşak olur.Kalıp gibi duran model sevmeyenler amacıyla bir öneri. Suzanın Elişi Dünyası çalışması amacıyla Anlatımı yapan Suzan Hanımın Eline sağlık.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.