Lale Örgü Modeli Yapımı

28.09.2020
676
Lale Örgü Modeli Yapımı

Lale Örgü Modeli Yapımı
Herkese merhabalar hanımlar bugün sizlere İki Şiş İle Lale Örgü Modeli yapımından bahsedeceğim gayet güzel ve yapımı basit olan bir modeldir. Beğenip yapacak olan herkese basit gelmesi dileğiyle.
Lale örgü modeli
İki Şiş İle Lale Örgü Modeli
Modelimiz 6 sırada bir kendini tekrarlıyor ve 6 ilmeğin katlarından oluşuyor. Ek olarak birer adet giriş ve çıkış ilmeğimiz çoktan olacak yani 6 adet olarak ayarlıyoruz ama girişten 1 çıkıştan 1 adet çoktan yapıyoruz ki modelimiz tam olarak çıksın diye, gerçekleştirme isteyenlerde bu şekilde yaparsa daha hoş bir görüntü meydana çıkarmış olur.
22 adet ilmek atarak başlıyoruz. Deve yünü ve 2.5 numaralı şiş kullanıyoruz. İki şişimizin etrafından 22 ilmek attıktan sonra bir şişimizi çıkarıyoruz ve ilk sırayı haroşa örgü olarak örüp sıranın sonuna kadar bu tür devam ediyoruz. Ama siz dilerseniz haroşa yerine daha değişik kıyı örgüleri tercih edebilirsiniz.
Eğer bu şekilde örgü modellerini seviyorsanız sizler amacıyla daha eskiden paylaşmış olduğum Dikişsiz Haroşalı Bebek Yelek Modeli yazımıza da bakmanızı tavsiye ederim gayet güzel ve çok çok heves alan bir modeldir.
Daha ayrıntılı anlatım amacıyla alçakta ki videoyu izlemenizi tavsiye ederim.
Bu arada bu güzel modeli sizlerle paylaşmamızı gerçekleştiren Örgü Hayatım youtube kanalı teşekkür ederiz,

https://youtu.be/sMjTeqJ7uCk

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.