Kullanışlı Kare Lif Yapımı

23.04.2020
3.448
Kullanışlı Kare Lif Yapımı

Kullanışlı Kare Lif Yapımı
Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir tüm olacağı ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geride bıraktığımız hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, bilhassa anlatımlı örgü kare lif örnekleri severlerin muhakkak ama muhakkak göz atmasını bir ablanız olarak tavsiye ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu Kullanışlı Kare Lif Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.
Tam manasıyla Örgücü Teyze Liflerine aslında çok ama çok yakışır olan ve o üstünde ki desenlerine en az benim kadar çok hayran kalacağınız bu Kare Lif Örgü Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.
Yakın bir vakit öncesinde sitemizde yayınladığımız başka bir Gösterişli Lif Örgü Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Kullanışlı Uzun Lif Yapılışına bakmadan geride bıraktığımız pişman olur.
Örgücü Teyze Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille bizler amacıyla anlattıkları bu Kullanışlı Kare Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.