Kolay Tunus İşi Patik Yapımı

27.03.2021
1.356
Kolay Tunus İşi Patik Yapımı

Kolay Tunus İşi Patik Yapımı
Evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa patik örnekleri isteyenlerin muhakkak ama muhakkak bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve inşallah sizlerin de en kısa vakitte ördüğünüzden sonra keyifle kullanabileceğiniz bu Tunus İşi Patik Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.
Tam manasıyla hanım eli örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu yeni patik modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.
Yakın bir vakit evvel sitemizde yayınladığımız başka bir çeyizlik bayan patiklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Karagöz Bot Patik Örgüsüna bakmadan geçmeyin lütfen.
Hanım Eli Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek hazırladıkları bu Tunus İşi Patik Örgüsü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz kolay gelsin,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.