Kolay Kese Zambak Lif Modeli

28.12.2020
421
Kolay Kese Zambak Lif Modeli

Kolay Kese Zambak Lif Modeli
Merhaba deryabaykalorgumodelleri,com sakinleri her örgü emek ister ama bu yeleğim hedefiyle o kadar uzun uğraşlar verdim ki… Gerçekten baktıkça gururlanıyorum.
Merhaba hanımlar, Burada Sizlere Kolay Kese Zambak Lif Modeli Yapımı Anlattım.
basit kese zambak lif modeli
Kolay Kese Zambak Lif Modeli gerektiğince basit olan yapılışını her bireyin uygulayacağı model olduğunu düşünüyoruz. Genellikle yeni öğrenen arkadaşlarımız amacıyla kutu yöntemi modelimiz basit lif modelleri arasında yer almaktadır. Farklı çeyizlik lif numuneleri içersinde sayfamızda birbirinden güzel lif modellerini bulabilirsiniz. Lif numuneleri ve lif modelleri çeyizlerin vazgeçilmezi hanımlarımızın en çok tercih ettikleri el işleri arasında yer alırken sipariş alan arkadaşlarımızda gerektiğince fazladır. Bir çok lif çalışmamız sizlerin siparişlerine numune olacaktır.
Düğüm atalım altı zincir çekelim yine altı zinciri halka yapalım amacıylae altı adet fıstık yapalım kapatalım. Üç adet zincir çekelim yine bir fıstık kapatalım. Üç zincir çekelim fıstık alalım kapatalım. Üç adet yaptık üç adet daha yapacağız. Tekrar kapatalım yine fıstıkları alalım. Üç zincir çekelim. Altıncı fıstığı yapalım. İlk yaptığımız fıstığın üzerine alıp kapatalım yine yuvaya batalım bir fıstık alalım yuvalı bir fıstık oluşturalım tepelerini kullanacağız. Batalım bir soldan bir de sağdan alalım ve kapatalım. İki adet zincir çekelim yine tığı dolayalım bir adet fıstık örelim kapatalım. Bir adet zincir yine tepesine batalım yine aşağıya batalım.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

14 − 12 =

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.