Kolay Kare Lif Yapımı

07.08.2022
315
Kolay Kare Lif Yapımı

Kolay Kare Lif Yapımı
Günümüzde anlatım videoları yardımıyla zor modelleri yapar iken bile çok zorlanmıyoruz. Bugün de sizin amacıyla yapımı çok basit kutu yöntemi kare bir lif modelinin anlatımını sunacağız.
Genellikle çeyizler amacıyla hazırlanan liflerin çoğu değişik ve güzel modelini sitemizde bulabilirsiniz. Bu yazımızda paylaşacağımız basit kutu teknik lif modelinin anlatım videosunu ise Örgü Hayatım youtube kanalından sizlerle buluşturuyoruz.
Bu güzel ve yeni modelini çeyizler amacıyla hazırlayabilirsiniz . Siparişler alarak satış yapabilirsiniz. Hediyelik olarak ve grup durumunda de hazırlayabilir , güzel neticeler elde edebilirsiniz.
Kutu teknik kare lif modelimizin yapımında 3 değişik renk lif ipi kullandık. Tığ numarasını ise siz ipinizin dokusu ya da kalınlığına göre tercih edebilirsiniz. Videoda 8 numara bir tığ kullanılmıştır.
Lif modelinin yapılışı ve aklınıza takılan detaylar amacıyla aşağıya anlatım videosunu ekledik. Güzel anlatımı amacıyla de Örgü Hayatım youtube kanalına teşekkür ediyoruz. Yapmak isteyen herkese şuandan basit gelsin.

https://youtu.be/gtaFap2Q1QQ

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.