Kolay Çeyizlik Patik Modeli Yapımı

25.05.2021
1.364
Kolay Çeyizlik Patik Modeli Yapımı

Kolay Çeyizlik Patik Modeli Yapımı
Tunus işi ile yapılmış olan çok şık iki renkli bir patik modeli yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Tunus işi patik modeli yapımı amacıyla sizlere alçakta ayrıntılı yapım adımı sahibi olan videoyu vereceğim. Burayı takip ederek problem yaşamadan bu patik modelini yapabilirsiniz.
Tunus işi ile yapılmış olan patik modellerini sizlerle sık sık paylaşıyorum. Genellikle çeyizleri ortamında şiş örgüsü ile tığ işi ile ya da tunus işi ile yapılmış değişik patik modelleri olsun isteyenler gösterdiğim patik modellerine kesinlikle göz atmalılar. Bugün göstereceğim modelin yapımı da gerektiğince kolay bulunduğu amacıyla yeni başlayanlar dahi videodaki anlatımı takip edip bu patiği yapabilir.
Tunus işi bayan patik modeli 38 numara ayak amacıyla yapılmış. Burada patiğin yapım detayları açıklanırken daha büyük ya da daha ufak bir patik modeli amacıyla neler yapılması gerektiği açıklanmış. Burada patik yapımında iki renk lacivert ve pembe ipler kullanılmış. Bu şekilde güzel bir uyum yakalanmış.
Patik modeli yapımına kıyı kısımdan başlanıyor. Önce kıyı alanı gerçekleşiyor sonra uç alanı ve sonra başka yan alanı gerçekleşiyor. Sonra tığlama prosedürü ve taban alanı yapılarak patik modeli gerçekleşiyor. Burada tığlama prosedüründe değişik bir teknik kullanılmış. Yine buranın yapım detayları da çok güzel bir şekilde açıklanmış.
Tunus işi bayan patik modeli yapım amacıyla alttaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.