Kolay Bebek Battaniyesi Yapımı

Kolay Bebek Battaniyesi Yapımı

Kolay Bebek Battaniyesi Yapımı
Çiçekli motifli battaniye yapımı anlatımı sizlerle paylaşacağız. Hem de birleştirme nasıl yapılır anlatımını da bulacağınız örgü modelinde. Kabarık çiçekli kare motif battaniye yapımı öğreneceksiniz. Rengarenk yapabileceğiniz ve bu renklerin ahengi ile daha da güzelleşen harika bir örnek.
Kare motif battaniyelerin kabarık modelleri yapımı çok eğlenceli tığ örgü modelleridir. Daha evvelce sizlerle paylaştığımız motifli battaniyeler dışında popcorn bebek battaniyesi modelleri de görmek isteyeceğiniz basit ama çok şık duran örgü bebek battaniyesi modelleridir.
Şimdi size iki videolu anlatım sunacağız. Birinci videolu anlatımda motifler nasıl gerçekleşiyor anlatımını bulacaksızın. Renkler ve tığ hazırsa başlayalım… Bu battaniye renklerle daha güzel oluyor. Uyumlu renkleri seçmek ve onlarla tasarım gerçekleştirme da çok eğlenceli. Kabarık modelli battaniye modelleri ile örgü kırlent , örgü koltuk şalı, örgü diz battaniyesi yapılabilir. Çocukların örgü modellerine cep olarak tek bir parçası örülerek tasarım yapılabilir. Bir etek modelinde ya da yelek , hırka modeline cep olarak tasarım edilebilir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.