Kolay Bebek Battaniyesi Yapılışı

29.10.2017
2.335
Kolay Bebek Battaniyesi Yapılışı

Kolay Bebek Battaniyesi Yapılışı

Anne adayları eğer evde boş vakit geçiriyorlarsa birşeylerle uğraşmak isterler. Örgü de bunlardan biridir. Örgü ile doğacak olan bebekleri için örgüler hazırlamak için örgü araştırmalarına giren annelerin yapmak istedikleri şeylerden birisi de battaniyelerdir. Bebekler için şirin battaniyeler örmek isteyen bayanlar nasıl yapıldıklarını araştırıp öğrenmek istiyorlar.

Yeni doğacak olan bebekleri için battaniye örmek isteyen anneler için de çok güzel bir modelimiz var. Ören hanım tarafından paylaşılan ve Tunus işi ile yapılan bebek battaniyesi modeli yapılışı kolaydır. Doğacak olan bebeğinizin cinsiyetine göre iplerinizi, sonrasında ise tığınızı alıp yayınlamış olduğumuz videoyu izleyin. Videodaki civcivli bebek battaniyesi yapılışını öğrendikten sonra sizlerde örgüye başlayabilirsiniz.

Anne adayları dediysek torunlarına örgü örecek olanları da unutmayalım. En az anneler kadar heyecanı yaşayanlar sabırsızlıkla torunlarını bekliyorlar. Onlarda tabi ki torunları için cıvıl cıvıl örgüler örmek isterler. Sizinde yakın zamanda torununuz olacaksa Tunus işi bebek battaniyesi örebilirsiniz.

Battaniye yapımında en çok kullanılan örnek popcorn örneğidir. Daha önce anlatımlı olarak Popcorn Kalpli Bebek Battaniyesi Yapılışı örneğine yer vermiştik. O örneğin yapımını da öğrenip rengarenk battaniye örmeye koyulabilirsiniz. Artık hangisini beğenip yapacağınız size kalmış.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.