Kolay Bayan Patik Kaç İlmek Başlanır

13.05.2021
1.196
Kolay Bayan Patik Kaç İlmek Başlanır

Kolay Bayan Patik Kaç İlmek BaşlanırKolay Bayan Patik Kaç İlmek Başlanır
Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler doğrulusunda dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa patik modelleri arayanların muhakkak ama muhakkak göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu iki şiş ile basit patik örneğini sitemize ekliyoruz canlarım.
Tam manasıyla gülümseten marifetler patiklerine aslında çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu güzel patik modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.
Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir yeni patik örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Hem Kolay Hem Güzel Patik Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.
Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek derledikleri bu iki şiş ile basit patik nasıl yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

https://youtu.be/ANV8ipJnub0

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.