Klasik Reglan Kollu Hırka Yapımı

28.02.2021
1.862
Klasik Reglan Kollu Hırka Yapımı

Klasik Reglan Kollu Hırka Yapımı
Bayanlar amacıyla değişik hırka modellerini göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere bayanlar amacıyla yapılmış classic reglan kollu bayan hırka modeli yapımı göstermek istiyorum. Bu hırka modelinin yapım detaylarını alttaki videolu anlatımdan öğrenebilirsiniz.
Bayanlar amacıyla yapılmış olan hırka modelleri amacıyla sizlere yeni misaller göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere şiş örgüsünden yapılmış olan bir model göstereceğim. Daha evvelce sizlere tığ işinden yapılmış olan modellerde göstermiştim bu modelleri de inceleyebilirsiniz. Bugün göstereceğim hırka modeli kısa bir şekilde yapılmış. Bu yıl bu kısa hırka modelleri gerektiğince moda daha evvelce sizlere uzun hırka modelleri de gösterdim bu modelleri de inceleyebilirsiniz.
Reglan kollu hırka modeli burada 38 gövde amacıyla yapılmış. Bu gövde ölçüleri amacıyla La Mia Easy markalı ipten 3 adet gri renk seçilmiş. Şiş olarak ise 5 milimetrelik misinalı şiş kullanılmış. Hırka modeli yakadan başlanarak yapıldığı amacıyla misinalı şiş ile rahatlıkla örebilirsiniz.
Hırka modeli tam genç kızların sevdiği bu yılın modasına ideal olan bir model bilhassa örgü işine yeni başlayanlar bu modelini tecrübe ederek kendilerine öğrenin konusu ile ilgili geliştirebilir. Hırka yapımı amacıyla alçakta iki adet ayrıntılı yapım adımı sahibi olan videolar var. Bu videolarda hırkanın yaka kısmından başlanarak tüm yapım aşamaları ayrıntılı bir şekilde açıklanmış, kol kesimleri nasıl uygulanacağı anlatılmış. özetle bu model sizin amacıyla iyi bir numune alıştırma olabilir.
Reglan kollu bayan hırka modeli yapımı amacıyla alttaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.