Kirazlı Patik Modeli Yapılışı

16.10.2019
1.243
Kirazlı Patik Modeli Yapılışı

Kirazlı Patik Modeli Yapılışı
Yaklaşık 1 saatte oluşturulan basit tığ işi kiraz patik modeli yapılışı.  tığ işi patik modelleri arasında öne çıkan kirazlı modelin yapımını öğrenebilirsiniz. Kısa vakit zarfında yapıp tamamlanan numune isteyenler kiraz patik yapımı modelinin videosunu izleyebilirler.
Yayınladığımız videolu patik anlatımlarını isteyenler çok oluyor. Yeni numunelerle kısa vakit ortamında karşınıza çıkacağız. Şimdiki anlatımlı modelimizin adı kiraz patik modeli. Tığ İşi patik örneği üzerindeki kiraz motifleri ile bilinmektedir. Açık renk iplerle örülen patik üstüne yapılmış olan kırmızı kirazlar gerektiğince göz alıcı.
Tığ İşi anlatımlı patik modelleri videolarıyla bütün patiklerin yapılışlarını öğrenebileceksiniz. Boş vakitlerinizde tuhafiyelerden almış olduğunuz ipleri değerlendirmek amacıyla patikler örebilirsiniz. Kirazlı patik modelinden örmeye başlayabilirsiniz.
Tığ İşi kiraz patik modelini gerçekleştirme amacıyla tığınızla 14 zincir çekiyorsunuz. Eğer 37 numara ayaklar amacıyla örecekseniz ilmek miktarını bu şekilde ayarlamanız gerekiyor. Daha ufak ya da daha büyük ayağınız varsa attığınız ilmekler ile ölçüm ona göre ilmek miktarını arttırıp azaltabilirsiniz. Zincir çekme işleminden sonra başına dolayarak 4. sıradaki zincire trabzan yapıyoruz. Sonrası ve bütün detayları alttaki videomuzda! Ören hanım kanalına teşekkürler,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.