Kelebek Lif Modeli Yapılışı

28.05.2020
1.542
Kelebek Lif Modeli Yapılışı

Kelebek Lif Modeli Yapılışı
Herkese merhabalar hanımlar bugün sizlerle birlikte çok hoş ve çok güzel görüntüsü olan bir Kelebek Lif Modeli Yapılışı lif modelimizden bahsedeceğiz. Şahsen benim şimdiye kadar gördüğüm liflerde görüntü olarak en sevdiğim ilk 10 lifin arasına çok basitlıkla girer. Mutlaka sizlerde çok beğeneceksiniz.
Kelebek Lif Modeli Yapılışı Nasıl Yapılır
Lifimizin yapılışı amacıyla 3 renk lif ipi kullanıyoruz. Lifimize 3 zincir çekerek amacıylae 1 fıstık yapıp daha sonra iki fıstık bir kapatarak ilk sırayı tamamlıyoruz. 2 sırada her sıra sonucunda artırarak 5 sıra yapıyoruz. Beşinci sıradan sonra sıra ilk haftalarında eksiltiyoruz ve son bir fıstık kalana kadar bir baklava dilimi oluşturuyoruz.
Bu arada benim en çok sevdiğim bir lif modeli daha var hanımlar onuda sizlere önermek istiyorum ben onada bayılıyorum ve muhakkak sizinde göz atmanızı istiyorum o da kelebek modelli bir model ve lif modelimizin ismi Kolay Kelebek Lif Modeli şayet göz atmak dilerseniz buraya tıklayıp bakabilirsiniz.
Bu baklava diliminden 4 adet yapıyoruz ve bunları üzerinden fıstık yöntemi uygulayarak birleştiriyoruz sonrasında etrafından fıstık yöntemi ile örüp tamamlıyoruz ve 6 adet dilediğiniz bir puf çiçeği ile süslüyor lifimizin etrafından kıyı oyasını yapıp bitiriyoruz.
Yapacak olan arkadaşlara şuandan basit gelsin diyoruz ve sizi alçakta ki youtube videosuyla baş kafaya bırakıyoruz videoyu izleyip takıldığınız yerlere göz atabilir ve daha detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
Bu modeli bizlerle paylaştığım amacıyla Lif Perisi Arzu youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.