Kelebek Bebek Yeleği Nasıl Yapılır

09.08.2019
7.074
Kelebek Bebek Yeleği Nasıl Yapılır

Kelebek Bebek Yeleği Nasıl Yapılır
Örgü şişleri ile yapılan kelebek motiflerinin birleşmesiyle ortaya çıkan harika bir bebek yelek modeli. Modeli hemen öğrenerek örgülerinizde kullanabilmeniz mümkün.

Örgü bebek yelekleri için birçok örgü motifleri bulunmaktadır. Bu motiflerin bir çoğu şişlerle yapılıyor. Örgü örecek olan kadınlar ilk önce bu motifleri öğrenmeliler. Yelek gibi örgülerde kullanılması için motiflerin nasıl yapıldığı önemli. Bir çok kadının merak ettiği ve yapımını öğrenmek istediği kelebek örgü modelinin anlatımını bu yazıda yapacağız. Resimlerde roba ve yelek modelinin ayrıntıları gösteriliyor. Nasıl yapıldığını buradan rahatça öğrenebileceksiniz.

0/3 aylık.. 3 numara şişle.. kartopu baby one.. 5 buton.. 74 ilmekle başladım.. 6. 9. 1. 9. 1. 22. 1. 9. 1. 9. 6. Düğme deliği her 10 haroşa sırasında açıyoruz..

Yakada 24 ilmek yazılmış hata sonucu, onu düzelteyim 22 ilmek olcak

Resimlerin üstünde atılacak ilmek sayıları yazılmıştır. Yapacağınız yeleğin boyutuna göre bu ilmek sayılı arttırılıp azaltılabilir. elaydi_knitting sayfasından alınan görseller sayfa sahibine aittir. Kelebek örgü motiflerinin yapımını ve bebek yeleğine uygulanışını ise aşağıdaki videodan öğrenebilirsiniz. Gelin şimdi hep birlikte bu örgünün yapımını öğrenelim. Bebeklere bu motifler çok yakışacak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.