Kat Kat Çiçek Motifi Yapımı

26.10.2022
405
Kat Kat Çiçek Motifi Yapımı

Kat Kat Çiçek Motifi Yapımı
Bugün beraber öreceğimiz tığ işi çiçek motifi yapılışı örgülerinize şıklık katacak zarif bir detaydır. Bebek ya da erişkin örgü süslemelerinde, dekoratif ve aksesuar örgülerde kullanılabilir.
Örgü süslemelerinde işleme detaylarının yanı sıra çiçek motifleri de sık sık tercih edilir. Sitemize göz atarak çoğu çiçek motif modeline ulaşabilirsiniz.
Tığ İşi Çiçek Motifi Yapılışı
Malzeme olarak iki renk örgü ipi ve ideal numarada bir tığ gerekmektedir. Öncelik ile ilk rengimizle orta kısımdan zincir çekerek başlayıp, trabzanlarla zincirin ortasını doldurarak bir yuvarlak oluşturuyoruz. ikinci renge geçip iki sırada yaprak detaylarını örüyoruz. Yapılışındaki ince detaylar amacıyla videomuza göz atabilir, takıldığınız ya da önerilerinizin bulunduğu noktada bize yorumlardan ulaşabilirsiniz.
Tığ işi, örgü tığ işi modelleri yeni örgü modelleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince değerlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.