Kaptan Mağara Adamı Kese Lif Yapımı

23.02.2021
1.272
Kaptan Mağara Adamı Kese Lif Yapımı

Kaptan Mağara Adamı Kese Lif Yapımı
Lif modelleri amacıyla sizlere yeni misaller bulup göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere çeyizlik değil de çocuklar amacıyla yapılmış çok güzel bir lif modeli yapımı göstermek istiyorum. Kaptan mağara adamı lif modeli çocukların ilgisiniz çekecek çok güzel bir lif olmuş. Bu lifin ayrıntılı yapım adımını alttaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.
Lif modelleri amacıyla sizlere yeni misaller gösterirken daha çok çeyizlik modeller gösteriyorum. Daha evvelce size çok şık görenlerin ilgisini çekecek olan çeyizler ortamında göz dolduracak lif modelleri göstermiştim. Bugünde çeyizlik değil de çocukların tüketimi amacıyla uygulanabilecek bir lif modeli göstermek istedim. Bu lif modelini kendi çocuğunuza yapabilirsiniz. Hediye olarak ya da satmak amacıyla de yapabilirsiniz.
Tığ işi lif modeli yapımında kaptan mağara adamı karakteri tasarlanmış. Lif modeli yapımında sütlü kahve, pudra, siyah, yavru ağzı ve beyaz renklerde lif ipleri kullanılmış. Lif modeli kese lif olarak yapıldığı amacıyla tüketimi rahat ve kolay.
Lif modeli iki parça durumunda yapılmış. 8 fıstık çekilmiş ve üstüne classic yıldız modelli bir lif yapılmış. Burada lifin şeklinin oluşması amacıyla arttırma ve eksiltmelerden faydalanılmış. Lifin tabanı yapılınca üzerindeki göz, ağız alanı ve kol, ayak alanı yapılmış. En son ise üst kısımdaki püsküller yapılmış. Bu püsküllerin nasıl uygulanacağı da tekrar video ortamında açıklanmış.
Kaptan mağara adamı lif modeli yapımı amacıyla alttaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

https://youtu.be/DlcG92oJdeg

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.