Kalpli Dilimli Lif Modeli Yapımı

20.05.2021
1.310
Kalpli Dilimli Lif Modeli Yapımı

Kalpli Dilimli Lif Modeli Yapımı
Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa lif modelleri isteyenlerin muhakkak ama muhakkak bakmasını bir ablanız olarak içtenlikle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu hayran bırakan basit lif modelini sitemizde yayınlıyoruz hanımlar.
Kalpli Dilimli Lif Modeli
Tam manasıyla hanım eli liflerine aslında çok ama çok yakışır olan ve dilerseniz sevdikleriniz amacıyla hediyelik niyetinde tercih edebileceğiniz bu güzel lif modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.
Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir yeni lif modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Kare Lale Lif Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.
Örgü Günlüğüm Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille bizler amacıyla emek emek derledikleri bu hayran bırakan basit lif nasıl yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.