Kalpler Örgü Yelek Modeli Yapımı

19.04.2021
2.228
Kalpler Örgü Yelek Modeli Yapımı

Kalpler Örgü Yelek Modeli Yapımı
Anlatımlı örgü modellerinde yelek motifleri arasına yeni bir tane daha ekleniyor. Örneğin ismi sevgiyle atan kalpler. Küçük kalp motiflerinin birleşmesiyle atkı, bere, boyunluk, yelek ve hırka gibi örgüleri örmek çok kolay olacak. Bunun için ilk olarak yapmanız gereken şey lastik örmek. Lastik örgüden sonra kalp motiflerini yerleştirmek gerekiyor. Kalp motiflerini nasıl yapacağım diye düşünenleriniz olabilir. İşte onu öğrenmek çok kolay. Nasıl mı öğreneceksiniz? Sayfanın altında bulunan video yeterlidir.
Sevgiyle atan kalpler örgü yelek modelinin üstünde göz kamaştırıyor. Örgü yeleğin üstünde bulunan kalp motifleri çok dikkat çekici.
Bu kış çok hoş örgülerle geçecek. Bebek örgüleri, çocuk örgüleri ve bayan örgüleri için çok hoş motifler çıktı. Şaheseri olan bu örgülerle yapılacak birçok kıyafet var. Şaldan yeleğe, patikten kazağa aklınıza ne geliyorsa artık. Tuhafiyeden gerekli malzemeleri temin ettikten sonra yeni hobi sitenisi takip edip yeni eklenen örgüleri inceleyin. Aşağıdaki örgü videosunda anlatılan sevgiyle atan kalpler modelini incelemenizi öneriyoruz.
Sevgiyle çoğalan, sağlıkla atan kalpler hep sizlerle olsun,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.