Kalan İplerle Nefis Eldiven Yapımı

28.01.2022
671
Kalan İplerle Nefis Eldiven Yapımı

Kalan İplerle Nefis Eldiven Yapımı
Melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu selamlar, bilhassa Örgü eldiven örnekleri severlerin muhakkak ama muhakkak göz atmasını bir ablanız olarak içtenlikle rica ettiğim ve eminim ki yazma kenarı işlemesinde çok şık duracak olan bu Kalan iplerle nefis eldiven örgüsü Örneğini sitemize ekliyoruz hanımlar.
Kalan İplerle Nefis Eldiven
Tam manasıyla Nihalin Örgü dünyası türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve şiş örgü severlerin kaçırmaması gerekliliğini dile getirdiğim bu Eldiven Örgü Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.
Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Örgü Eldiven Modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu İki Şiş İle Kolay Eldiven Örgü Yapımına bakmadan geçmeyin derim.
Nihalin örgü Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille anlattıkları bu Kalan iplerle nefis Eldiven Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz. Ailenizle hayırlı huzurlu günler dilerim.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.