Kahve Renkli Cepken Yeleği Yapılışı

06.04.2020
8.646
Kahve Renkli Cepken Yeleği Yapılışı

Kahve Renkli Cepken Yeleği Yapılışı
Bu sezonda gerektiğince moda olan ve her ünlü markanın vitrinlerini çokça süsleyen erkek cepken yelek modeli, kumaştan yapıldığı vakit gerektiğince şık ve ciddi bir manzara sunacağı gibi son vakitlerde örgüsü de gerektiğince moda oldu ancak büyüklerde değil de cepken yelek modeli daha çok bebeklerde tercih ediliyor.
Kumaştan yapılmış olan versiyonu erkek bebekleri daha bir havalı olmasını sağlıyor. Deri detayları, düğmeler ve belden çift ya da tek sıra kemerler ile tarz katılan cepken yelekler bu sezonda erkek bebeklerin yaz kış demeden üstünden çıkartmadığı modeller arasında konumunu alıyor ve kendisine güvenen ve tarz sahibi erkeklerin varlıklı duruşunu sergiliyor.
Bebekler amacıyla cepken yelek modellerini ve erkek cepken yelek yapımını konumuzun altında bütün detayları ve videoları ile görebilirsiniz.
Erkek Cepken Yelek Modelleri
Erkek cepken yelek modelleri ile ilgili bu yazımızda herşeyi bulabileceksiniz. Eğer bir cepken yelek örmek istiyorsanız bu isabetli konumuzla karşınıza çıkan amacıyla şanslısınız. Öncelik ile örgü cepken yelek modellerine bir göz atarak elişi ile bu harika bebek yelekleri nasıl yapılmış bir inceleyelim.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.