Kadın Erkek Boyunluk Nasıl Örülür

04.01.2021
51
Kadın Erkek Boyunluk Nasıl Örülür

Kadın Erkek Boyunluk Nasıl Örülür
Merhaba hanımlar deryabaykalorgumodelleri,com sakinleri her örgü emek ister ama bu Kolay boyunluk hedefiyle o kadar uzun uğraşlar verdim ki… Gerçekten baktıkça gururlanıyorum.
Boyunluk nasıl örülür? diye merak edenler amacıyla bu bozukluğun cevabını yazımızda ayrıntılı olarak veriyoruz. Boynu ve omuzları saran atkı modellerine boyunluk adı verilmektedir. Boyunluk modellerinin bazıları manzara olarak kısa ve enli bir atkıya benzerken bazıları da şal manzaraündedir. Bayan, erkek ve çocuklar amacıyla değişik renk ve desenlerde çoğu boyunluk modeli bulunmaktadır. Kışın soğuk havalarda boynu sıcak tutan bu aksesuarlar şıklıkları ile de ilgi çekmektedir. Kumaş ya da değişik malzemelerle oluşturulan boyunluklar bulunsa da yün ile örülenler daha şık olması ve sıcak tutması bakımından idealdir. Siz de evde boyunluk örmek istiyor ancak bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız bu yazımız işinize yarayabilir.
Boyunluk tığ ya da şiş ile örülebilir. Şiş ile örülen boyunluklarda selanik, saç örgüsü, pirinç, haroşa gibi şık ve elastik misallerin yanı sıra tekli ya da çift lastik de yapılabilir. Tığ ile oluşturulan modellerde delikli ya da sık iğne tasarımların yanı sıra motiflerle oluşturulan değişik misaller de bulunmaktadır. Uygun renk ve modelde oluşturulan el emeği göz nuru boyunluklarla kışın da şık olabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

19 − two =

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.