İncili Bebek Babet Yapılışı

18.05.2021
1.064
İncili Bebek Babet Yapılışı

İncili Bebek Babet Yapılışı
İncili Örgü Bebek Babet Yapımı, en değerlilerimize çok yakışacağını düşündüğümüz bu modeli sizlerle paylaşmak istedik. Kız bebekler için örebileceğiniz bu model 6 ay 1 yaş arası çocuklar için uygundur.
Taban: 11 cm (Daha büyük yapmak isteyenler 3 sıra değilde 4 sıra olarak örebilirler) video’da detaylı olarak nereye ne kadar ek sıra eklemeniz gerektiği anlatılmaktadır.
Malezemeler;
Patik İncisi (2 Adet)
Patik İpi
6 Numara tığ
İnci Düğme
Makas
Tam manasıyla Ören Hanım örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve o canlı renklerine en az benim kadar çok hayran kalacağınızı düşündüğüm bu güzel örgü modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.
Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir çeyizlik örgü örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu İki Taraflı Yeni Örgü linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.
Ören hanım Modelleri Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek derledikleri bu güzel tığ işi örgü nasıl yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz kolay gelsin,

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.