İki Şişli Kolay Burgulu Patik

11.12.2020
661
İki Şişli Kolay Burgulu Patik

İki Şişli Kolay Burgulu Patik
Merhaba deryabaykalorgumodelleri,com sakinleri her örgü emek ister ama bu patik hedefiyle o kadar uzun uğraşlar verdim ki… Gerçekten baktıkça gururlanıyorum. Öncelik ile şiş ile örülmüş basit bir bebek patik gördüm ve ilk işim basit örgü tekniğine çevirmek oldu.
kolay patik örnekleri arayanların muhakkak ama muhakkak göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek amacıyla sabırsızlandığım bu Patik Örneğini sitemize ekliyoruz meleklerim.
Tam manasıyla maviden örgüler türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve kendi sevdiğiniz canlı renklerde ya da evde çoğalan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu güzel patik modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.
Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı patik örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Şiş İle Kolay Bot Patik Örgüna bakmadan geçmeyin derim.
Maviden Örgüler Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek emek anlattıkları bu Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

12 + three =

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.