İki Sisle Kolay Patik Modeli

11.06.2020
4.458
İki Sisle Kolay Patik Modeli

İki Sisle Kolay Patik Modeli
Merhabalar hanımlar herkese iki şişle örülen ayakkabı görüntülü bebek patiği örneği paylaşacağım bu gün. Örneği nette buldum. Çok beğendim ve sizlerle de paylaşmak istedim. İki şişle örülüyor ama hiç öyle ev patiği görünümünde değil, bebeğinizin kıyafetini tamamlayacak şekilde, şık bir ayakkabı gibi duruyor. Uygun renklerde, hem kız hem erkek bebekler amacıyla örülebilir.
Ayakkabı görüntülü bebek patiğinin yapılışı şu şekilde : Örneğimiz 3 numara şişle örülmüş. 45 ilmek atarak taban kısmından başlanıyor.
Çok kullanımı kolay olan ve kış aylarında ayakları sıcacık tutan Dantel Görünümlü Çeyizlik Patik Modeli. Hiç örmeyi bilmeyenler bile derhal örmeye başlayabilir. Patik örmek her hanımın kesinlikle isteyeceği örgülerdendir. Kış mevsiminin resmen sembolü olan patikler hem kış boyu ayaklarda güzel görünür hem de gerektiğince sıcak tutar.
Eskilerin en mühim örgülerinden olan patikler yüzyıllardır kadınların ilk örgü seçenekleri arasında yer alır. Patik ipleri özel olarak üretilir ve içlerinde yün bulunur. Bu yün karışımlar tabanla ilişki sebebi ile patiğin vakitle yıpranmasının önüne geçer. Yün ipler ile asırlık patik modelleri örmek mümkündür. Siz de kendi patiği şahsım öreyim diyorsanız vakit kaybetmeden patik ipi satın alarak işe başlayabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.