İki Şiş Yelek Modeli Nasıl Örülür

İki Şiş Yelek Modeli Nasıl Örülür

İki Şiş Yelek Modeli Nasıl Örülür
Sizler amacıyla iki şiş bir bebek yeleği anlatımı derledik ve beğeninize sunuyoruz. İki şiş yeleği ördükten sonra biz çiçek motifleri ile süsledik. Sizler dilerseniz sitemizden diğer süsleme motif anlatımları bulup, yeleğinizi arzularınız tarafında süsleyebilirsiniz.
Biz anlatım videosunda yeleğimizi 3-4 yaşa ideal olarak derledik. Videodaki aynı ölçüleri kullanarak aynı boyutlarda yelek elde edebilirsiniz. Kullandığınız ip kalınlığı ve ellerinizin ayarına göre meydana çıkan yelek boyutunda hafif değişiklıklar olma ihtimalini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.
İki şiş yelek modelini yapar iken biz 100g da 200m pamuklu bir ip ve 5 numara şiş kullanılmıştır. Yeleği değişik boyutlarda gerçekleştirme dilerseniz deryabaykalorgumodelleri gövde tablosundan yararlanarak boyutları ayarlayabilirsiniz.
Sitemize göz atarak daha pek çok model ve anlatımına ulaşabilirsiniz. Bunun gibi içeriklerin devamı amacıyla videoyu beğenip kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz.
Aklınıza takılan ve merak ettiğiniz her hususta bizlere yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz. Yapacak olan herkese şuandan basit gelsin.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.