İki Şiş Kolay Patik Yapımı

06.01.2020
1.677
İki Şiş Kolay Patik Yapımı

İki Şiş Kolay Patik Yapımı
Haroşalı iki renkli patik yapımı görselliği güzel ve şık patik modeli ile siz kıymetli takipçilerimize merhaba diyoruz. patik modelleri çeyizlik olarak en çok oluşturulan örgü modelleri arasında yer almaktadır. Farklı modelleri ve yöntemi bulan patik örnekleri karşımıza çıkmaktadır. Sayfamızda her şahsa uyacak patik çalışmalarımız video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.
Haroşalı iki renkli patik modelini çeyizlik ve günlük kullanım amacıyla yapabilirsiniz. Renk tercihini kıyafetlerinize göre seçerek ahengi yakalayabilirsiniz. Yeni patik video anlatımlarında yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız..
Haroşalı iki renkli patik yapımı
İki renk patik ipi
37,38 Ayaklar amacıyla uygundur.
3 Adet şiş
Tığ ilmek çıkartmak amacıyla kullanımı
İlk olarak patik ön kısımdan başlamaktadır. 13 İlmek atarak başlayalım, haroşa yöntemi örelim. Toplamda 10 diş haroşa örüyoruz.
Farklı renk ip ile devam ediyoruz ve arttırma prosedürü uyguluyoruz. Arttırma prosedürünü modelin ön kısmından yapıyoruz. Arka kısmından haroşa örerek devam ediyoruz. Arttırma prosedürü 73 ilmek imkan kadar devam edip ardından normal olarak örüyoruz. Devamında 4 diş haroşa örüp ayırma prosedürü yapıyoruz. Modelin ayrıntılı anlatımı amacıyla videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. yapacak olan herkese şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.