İğneden Tığa Oya İşlemesi

28.05.2021
1.130
İğneden Tığa Oya İşlemesi

İğneden Tığa Oya İşlemesi
Melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu selamlaar, bilhassa tığ oyası modelleri arayanların muhakkak ama muhakkak göz atmasını içtenlikle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu iğneden tığa oya işlemesini sitemize ekliyoruz hanımlar.
Tam manasıyla oya ve dantel dünyasına aslında çok ama çok yakışır olan ve dilerseniz fular kenarına ya da kolye kenarına işleyebileceğiniz bu güzel tığ oyası modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.
Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir tığ oyalarından olan ve evvelcesinden sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Kapya Biber Tığ Oyasına bakmadan geçmeyin derim.
Oya ve dantel dünyası Youtube Kanalına detaylı şeklide ve içten dille bizler amacıyla emek emek derledikleri bu iğneden tığa oya nasıl yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz kolay gelsin,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.