Havlu Ucu Dantel Yapımı

21.06.2022
556
Havlu Ucu Dantel Yapımı

Havlu Ucu Dantel Yapımı
Sevgili hanımlar bugün sizlerle her kadının yakından ilgilendiği konulardan biri olan dantel havlu kenarı modellerini paylaşacağız. Danteller işlemişten şu vakita kadar hayatımızın içersinde eksik olmayan bize nostaljiyi yaşatan değerli parçalardır. Şüphesiz çeyizlerin en vazgeçilmez göz alıcı değerlisi, jenerasyondan kuşağa kalacak olan kıymeti ve sayısal sayısal sayısal değeri her vakit farkedilecek sayısal sayısal sayısal değeri gerektiğince çok el emeklerimizdir.
El emeği göz nuru seneler işlemiş ama sayısal sayısal sayısal değeri hiç geçmeyen nadide parçalar. Danteller seneler geçse de eskimez sandıklarımıza koyduğumuz andan itibaren tazeliğini ve göz alıcılığını korurlar. Dantel havlu kenarı modellerinde çok çok tür ve seçenek vardır.
Dantel havlu modelleri motiflerini geometrik şekillerden kare, üçgen, dikdörtgen olarak ya da çiçek şekillerinden almaktadır. Hangisini tercih edeceğiniz tamamiyle sizin zevkinize kalmıştır. Dantel havlu kenarlarını örmeye başlamadan evvelce yapmanız gereken dantel ipi temin etmek ve örme tekniğinizi belirlemektir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.