Haroşa Kolay Patik Yapımı

27.03.2020
1.748
Haroşa Kolay Patik Yapımı

Haroşa Kolay Patik Yapımı
Örgü patik modelleri nasıl yapılır ? örgü patik modelleri tığ ve şiş numuneleri yapılışı
Haroşa bulmaca karesi patik yapılışı şiş örgü patik modelleri canım anne sayfamızda siz kıymetli takipçilerimiz ile buluşmaya devam etmektedir. Yapılışı ayrıntılı video anlatımlı olarak örgü sevenlere gerektiğince basitlik sağlamaktadır. Örgü patik modelleri en çok sevilen örgü grubu içersinde yer almaktadır. Örgü patik numuneleri ve teknikleri şiş modeli, tığ işi ve beş olarak oluşturulan el işlerinin en güzeli basit oluşturulan el işleri arasında yer almaktadır.

Çeyizlik örgü patik modelleri en güzel ve değişik örgü patik modelleri tercih edilmektedir. Kızlarımızın çeyizleri amacıyla saysız patik modeli yapılmaktadır. Nişan bohçasında patik modeli olmazsa olmazlardan olmaktadır. Anneler en yeni şık patik modelleri seçmektedir.

Örgü patik modelleri çeyizlik patik modeli sipariş alan arkadaşlarımız gerektiğince çok numune ve model aramaktadırlar. Sayfamızda bir çok örgü patik modeli numuneleri bulunmaktadır. Sayfamızı inceleyerek patik modellerimizden düşünce alabilirsiniz. Yeni patik modellerinde tekrar beraber olma dileğiyle hoşçakalınız.

Haroşa bulmaca karesi patik yapılışı
2 Renk patik ipi dilediğiniz marka ip ve değişik ip seçebilirsiniz.

Şiş seçimini ipin ve ellerinizin haline seçmeniz patik modelinin daha güzel olmasını sağlayacaktır.

Patik modeli 38,39 ayaklar amacıyla uygundur.

Dikişsiz modeldir.

Ucu ufak tığ tüketimi

3 Numara şiş tüketimi beş şiş ya da misinalı şiş olabilir.

Model anlatımında 41 ilmek ile başlanmıştır. Model haroşa yöntemi ile yapılmıştır, İlk sırayı haroşa örelim ikinci sırada eksiltme uyguluyoruz. Devamında tekrar haroşa ve kesme prosedürünü modelin ön yüzünde kesilmektedir. Modelin ayrıntıyı amacıyla video anlatımını izleyerek rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.