GÜLLÜ UZUN LİF MODELİ YAPIMI

08.06.2018
1.783
GÜLLÜ UZUN LİF MODELİ YAPIMI

GÜLLÜ UZUN LİF MODELİ YAPIMI
Örgü Banyo Lifleri ve Takım 2 Parçalı Kare ve Uzun Güllü Lif süsleme sarfedilen Açıklamalı Lif yapımı. Her 2 Parça Lif modeli de Videolu açıklaması var.Lif üstüne eklenen Yapraklı Güllerin de nasıl örüldüğü Tarifinde gösterilmekte.

Patikleri,Battaniyeleri,Kırlentleri ve Sabun Lifi Örgüleri süslemekte kullanabileceğiniz Örgü Tığ işi Gülün yapılışı sonuncu videoda gösteriliyor.

Uzun Yuvarlak parçalı görünen fakat Baklava dilimli tüm örülen ve tekrar Takı Lif Modeline uyumlu Güller ile süslenmiş Hamam Lif modeli de ilk videoda Lif Nasıl Örülür? sonuna kadar açıklamalı bir şekilde öğretiliyor.

Sevgili Ebrunun Tarifi olan Lifler 7 numara Lif tığı ve 3 renk lif iplerinden oluşuyor. Güllü Oval Lif modeli de bu güzel Lif Takım Örgüler kadar güzel bir Model daha dilerseniz burada ki Oval örülen tekrar Güzel ve zarif bir Kibar Güller ile daha da güzel olan bir Çeyizlik Örgü Lif Tarifi.

Her Mevsim Şiş Örgüleri amacıyla Örnek önermemi isteye hanımlara Yapraklı Yollar Örgü Modeli olan Bayan ve Kız Çocuk Örgülerine çok yakışacağını düşündüğüm modeli de sayfamız da görebilirsiniz kolay gelsin,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.