Fıstıklı Süpürge Modeli Hırka Yapımı

27.04.2020
2.991
Fıstıklı Süpürge Modeli Hırka Yapımı

Fıstıklı Süpürge Modeli Hırka Yapımı
Minikler amacıyla el işi yeleği gerçekleştirme istiyorsanız anlatımlı,
Merhaba hanımlar bugün sizlere fıstıklı hırka nasıl örülür onu göstermek istiyorum. İnanın görkemli bir erkek bebek hırkası anlatımlı modeli. Bu  bebek hırka çok eskiden beri gündemimde idi. Herkesin yapılışını merakla arayıp bir türlü bulamadığı bu bebek hırka nasıl örülür merak ediyorsanız devam edin okumaya,
Örgü bebek hırka örgü ceket ve hırka için düğmeyle kapanacak olan ön parçaların birbiri üstüne kapanması demekmiş. Bende bu tabire uygun çok şık bir bebek hırka modelleri yapılışı hazırladım. Kız bebek erkek fıstıklı ve erkek bebek fıstıklı için uygun bir örnek. Dilerseniz üzerini istediğiniz gibi örgü süslemeler ile süsleyebilirsiniz. Fıstıklı bebek hırka örgü yapılışı zor görünüyor olabilir. Ama kolay bir modeli. Daha önce örgü örüp artırma ve eksiltme yapmayı bilen arkadaşlar hemen yapacaklardır bu güzel modeli. Yeni doğan fıstıklı modelleri için çok güzel bir örnek. bebek fıstıklı yapılışı olarak kullanabilirsiniz. Her rengi ile örüp üzerini de güzelce süsleyebilirsiniz. Bebeklerin nazik tenine zarar vermeyecek şekilde.
Örgü bebek hırka anlatımlarına fıstıklı bebek hırka yapılışı ile devam ediyoruz. fıstıklı bebek hırka yapılış aşamalarını paylaştık.
Yeni fıstıklı hırka yapımı için gerekli malzemeler;2 yumak nako elit baby
3.5 no şiş kolay gelsin,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.