FISTIK TOPLAMALI YELPAZE OYASI YAPIMI

FISTIK TOPLAMALI YELPAZE OYASI YAPIMI
İşte Arkadaşlar sizlere Tığ Oyası Modeli olan  Fıstık Oyası Renkleri ile Şahane Modeli ile Harika üstelik Videolu Türkçe Açıklamalı Videolu Tarifi var.

Takipçilerimiz esasen bilirler ama olur da siteme ilk defa gelen Arkadaşlar da bilsin istedim. Her Gün Sizlere Çeşitli El işi Örgüleri ve Tığ Modellerini öğrenmek isteyenler amacıyla Anlatımlı olarak sayfam da yayınlayacağım.

Fıstık Toplamalı Oya Modelini Beyaz giysiler ile birlikte Beyaz bir Yazma kenarına yapılmış Fular olarak Kullanılan Oyalı Boyun Fuların da harika olur.

Özellikle Fıstık Oyalı her Motif ayrı renk ayrı güzellikte. 21 numara Oya Tığı ve 4 renkli Oya modeli olan Toplamalı Fıstıklı Oya Örneğinde ki gibi Motifleri 3 ayrı renk ile yapabilirsiniz.

İsterseniz Motif renklerini 4-5 renk şeklinde çok Renkli Oya olarak tasarlayabilirsiniz. Bayram amacıyla Çocuklarına Örgü Elbiseler örmeyi düşünen hanımlar burada ki 2-3 gün evvelce yayınladığım Örgü Prenses Elbisesi Tığ ile Bebek Elbise Modeli olan anlatımlı model burada kolay gelsin,

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir