FISTIK TOPLAMALI TIĞ OYASI YAPIMI

09.06.2018
2.150
FISTIK TOPLAMALI TIĞ OYASI YAPIMI

FISTIK TOPLAMALI TIĞ OYASI YAPIMI,
İşte Arkadaşlar sizlere Tığ Oyası Modeli olan Toplamalı Fıstık Oyası Renkleri ile Şahane Modeli ile Harika üstelik Videolu Türkçe Açıklamalı Videolu Tarifi var.

Takipçilerimiz esasen bilirler ama olur da siteme ilk defa gelen Arkadaşlar da bilsin istedim. Her Gün Sizlere Çeşitli El işi Örgüleri ve Tığ Modellerini öğrenmek isteyenler amacıyla Anlatımlı olarak sayfam da yayınlayacağım.

Fıstık Toplamalı Oya Modelini Beyaz giysiler ile birlikte Beyaz bir Yazma kenarına yapılmış Fular olarak Kullanılan Oyalı Boyun Fuların da harika olur.

Özellikle Fıstık Oyalı her Motif ayrı renk ayrı güzellikte. 21 numara Oya Tığı ve 4 renkli Oya modeli olan Toplamalı Fıstıklı Oya Örneğinde ki gibi Motifleri 3 ayrı renk ile yapabilirsiniz.

İsterseniz Motif renklerini 4-5 renk şeklinde çok Renkli Oya olarak tasarlayabilirsiniz. Bayram amacıyla Çocuklarına Örgü Elbiseler örmeyi düşünen hanımlar burada ki 2-3 gün evvelce yayınladığım Örgü Prenses Elbisesi Tığ ile Bebek Elbise Modeli olan anlatımlı model burada kolay gelsin,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.