Farklı Tığ İşi Bebek Yeleği Yapımı

08.01.2020
1.770
Farklı Tığ İşi Bebek Yeleği Yapımı

Farklı Tığ İşi Bebek Yeleği Yapımı
Farklı tığ işi bebek yeleği yapımı görselliği ve örgü yöntemi basit olan tığ işi bebek yelek modeli video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.
Tığ işi bebek yelek modelleri tercihiniz ise sayfamızda bir çok modelini bulabilirsiniz. Farklı örgü teknikleri Tunus işi güzel bebek yelekleri amacıyla linke tıklayabilirsiniz.
Bebek yelekleri annelerin en çok tercih ettiği bebek kıyafetleri arasında yer almaktadır. Küçük bebeklerde kullanış bakımından dört mevsim sarfedilen yelek modelleri çok örülmektedir. Renk renk model model kıyafetlere ideal renklerde uyumlu anneler yelek modellerini kullanmaktadır. Kız ve erkek bebekler amacıyla yelek örneklerini sayfamızda bulabilirsiniz. Yeni örgü modellerinde yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız..
Farklı tığ işi bebek yeleği yapımı
Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.
İstediğiniz bebe yünü ip ya da değişik ip seçebilirsiniz.
İlk olarak zincir çekelim üstüne kutu yöntemi ile 44 kutu yapalım ve ardından 9, 5, 16, 5, 9 olarak ayıralım ve ayraç kullanabilirsiniz.
Kutuların amacıylae trabzan yöntemi ile dolduralım. Roba bölümünü hazırlıyoruz. Arttırma ile devam eden ardından dilediğiniz boyuta gelene kadar örebilirsiniz. Model kurulumu ve kıyı tığ oyası yapılmaktadır. Modelin ayrıntılı yapılışı amacıyla video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.